Laiškai vienišiems seneliams

Kalėdos – stebuklų ir vilties šventė, kuri leidžia žmonėms pajusti artimųjų meilę ir šilumą. I-IV klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „Padovanok vienišam Žirmūnų seniūnijos senoliui kvepiančias Kalėdas“. Mokiniai piešė atvirukus, rašė laiškus, kartu su tėveliais kepė Kalėdinius meduolius. Seniūnijos darbuotojos dovanas ir sveikinimus perdavė seneliams.
Gruodžio 22d. mokykloje lankėsi Šv. Rapolo bažnyčios kunigas vikaras Dovydas Grigaliūnas. Susitikimo metu skambėjo Kalėdinės giesmės, buvo laužiamas kalėdaitis. Vilniaus jėzuitų gimnazijos mokiniai vedė Gerumo pamokas.

Tegu būna šios šventės ramiu stabtelėjimu, jaukia ir šviesia akimirka, atspirties tašku ateities darbams.
Linksmų Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų !

Kalėdinis spektaklis

Kiekvienais metais (tai jau tradicija) mūsų mokiniai ruošia kalėdinius spektaklius savo tėveliams. Dėkojame visiems mokiniams už nuoširdumą ir gerą nuotaiką. 3a klasės vaidinimo vaizdai tegul visiems sukuria kalėdinę nuotaiką !

Kalėdinės eglutės įžiebimas

2015 m. gruodžio 14 d. mokyklos aktų salėje buvo įžiebta Kalėdinė eglutė. Mokiniai stebėjo muzikinio teatro spektaklį „Mergaitė su degtukais“.

Žirmūnų mikrorajono kvadrato varžybos

Š.m. gruodžio 1 d. vyko Žirmūnų mikrorajono mokyklų 3 – 4 kl. kvadrato varžybos. Mūsų mokyklos rinktinė komanda po labai atkaklios kovos iškovojo garbingą III vietą. Mokiniai buvo apdovanoti medaliais, taure ir prizu – nauju kvadrato žaidimo kamuoliu. Sveikiname šauniuosius mokyklos sportininkus !

Vilniaus miesto kvadrato varžybos

2015.11.09 d. mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Vilniaus miesto mokyklų kvadrato varžybose (pogrupyje dalyvavo 4 komandos). Sveikiname mokyklos kvadrato rinktinę komandą iškovojus II vietą !

kvadrato

Drąsūs, Stiprūs, Vikrūs 2015

Dvi savaites mokykloje šurmuliavo sportinių estafečių varžybos ,,Drąsūs, Stiprūs, Vikrūs“. Nepaprastai dėkojame aktyviems sirgaliams, klasių mokytojams, organizatoriams, kurie kūrė ir palaikė sportinę varžybų dvasią.

Sveikiname nugalėtojus !

Dailyraščio konkursas

Mokykloje vyko Vilniaus miesto 2-4 klasių mokinių dailyraščio konkurso pirmasis etapas.
Sveikiname 2c klasės mokinę Urtę Bridikytę (mokytoja Lina Molienė), 3b klasės mokinę Katrę Kraučiūnaitę (mokytoja Laimutė Gavinavičiūtė) ir 4a klasės mokinę Augustę Kvedaraitę (mokytojas Romas Vorevičius). Šių mokinių darbai pateko į tolimesnįjį konkurso etapą.
Gražiausių dailyraščio darbų paroda mokykloje vyks nuo lapkričio 2d. Kviečiame apsilankyti.