Mokyklinės uniformos

Prašome tėvelius, norinčius vaiko mokyklinę uniformą turėti rugsėjo 1-ai dienai,
ją užsakyti iki birželio 28 d.
UAB “Manovita”
www.uniformusiuvimas.lt

H. Manto g. 6
Vilnius LT-09318
Tel/Fax +370 5 230 5384
Mob.tel. +370 670 31 537
El. paštas: vilnius@manovita.lt

Kaip rasti:

Kainos yra suderintos su įmone UAB „Manovita“. Kainos galioja nuo 2020 m. birželio 15 d. iki rugsėjo 01 d.

Gaminiai
4
Emblemos prisiuvimas
3

Visus norinčius klientus gauti pasirinktas prekes laiku, kreiptis nuo 2020 m. birželio 15 d. iki 2020 m. liepos 15 d. adresu H.Manto g. 6, Vilnius.

Dažniausiai užduodami klausimai apie uniformas

Kur ir iki kada galima susipažinti su uniformų pavyzdžiais ?

Uniformų nuotraukos pateiktos mokyklos internetinėje svetainėje:
www.ziburio.vilnius.lm.lt

Kokia uniforma mergaitėms ?

Pagrindinė ir privaloma mergaitės uniformos dalis – languotas sarafanas. Labai rekomenduojamas kaklaraištis. Papildomai šaltesniam periodui rekomenduojama įsigyti megztinį arba bliuzoną. Šventinis uniformos variantas – po sarafanu dėvima balta palaidinė ir baltos pėdkelnės. Kasdieniniam dėvėjimui galima pasirinkti ir kitos spalvos, bet būtinai vienspalvę, palaidinę, golfą, marškinėlius, bei pėdkelnes.

ziburio_uniformaKokia uniforma berniukams ?

Pagrindinė ir privaloma uniformos dalis berniukams – languota liemenė ir tamsiai mėlynos arba juodos kelnės (ne džinsai). Labai rekomenduojamas kaklaraištis. Papildomai šaltesniam periodui rekomenduojama įsigyti megztinį arba bliuzoną. Šventinis uniformos variantas – po liemene dėvimi balti marškiniai ir kaklaraištis. Kasdieniniam dėvėjimui galima pasirinkti ir kitos spalvos, bet būtinai vienspalvius, marškinius, golfą ar marškinėlius.

Ar tėvai privalo pirkti visus į bazinę komplektaciją įtrauktus gaminius iš vieno gamintojo ?

Iš mūsų siūlomo gamintojo privalomai reikia įsigyti liemenę (berniukams) ir sarafaną (mergaitėms) . Labai rekomenduojama įsigyti taip pat ir kaklaraištį bei megztinį ar bliuzoną. Kelnes, palaidines, marškinius galite įsigyti iš kitų tiekėjų, savo nuožiūra.

Kokios sudėties medžiagos ?

Mokyklinės uniformos gaminių sudėtis yra ši:
megztukai ir liemenės – 30% vilna / 70% akrilas

Kodėl nebuvo pasirinkti vilnos/pusvilnės megztukai ?

Vilnos nepasirinkome dėl šių priežasčių:

• Labai daug vaikų vilnai alergiški, sudėtingesnė priežiūra, greičiau susidėvi.
  • Megztukų sudėtis yra parinkta atsižvelgiant į praktiškumą. Priklausomai nuo poreikio, po megztuku galima pasivilkti norimo šiltumo palaidinę ar golfą.

Ar kaklaraiščiai privalomi kiekvieną dieną ?

Kaklaraiščiai rekomenduojami kiekvieną dieną, tačiau privalomi tik švenčių, šventinių renginių, išvykų į kitas įstaigas metu.