Bendruomenės šventė „Mokyklos diena“

Vilniaus miesto IV klasių mokinių komandų viktorina „Aš pažįstu Lietuvą, o tu?“

Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos ir miesto tautinių bendrijų mokyklų – partnerių viktorina „Lietuva – Europos širdyje“

Vilniaus “Žiburio“ pradinės mokyklos tęstinis prevencinis projektas  „Mūs draugystės Žiburys“

Tėvų projektas „Mama, Tėti, kur tu dirbi?“

Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla kartu su mokinių tėvais vykdo tradicinį projektą ,,Mama, Tėti, kur tu dirbi?“. Džiaugiamės, kad ir šiais, 2016–2017 mokslo metais, tėveliai aktyviai dalyvavo organizuojant edukacines, pažintines ekskursijas.

Ic klasės mokiniai keliavo į Lietuvos Respublikos Generalinę prokuratūrą, kur susipažino su šios įstaigos darbu. Bankininkais Danske banke buvo Ia klasės mokiniai. Edukacinė pamoka IId klasės mokiniams vyko Lietuvos futbolo federacijos stadione.

IIa klasės mokiniai, nepabūgę lietingos rudens dienos, keliavo į Operos ir baleto teatrą, kur buvo artistais. Dalyvavo edukacinėje Kūčiukų kepimo pamokoje, išlaikė sudėtingus „Malūno virtuvės“ meistrių parengtus išbandymus UAB „Malsena Plius“. Dalis mokinių pabuvo ir bankininkais apsilankę  „Swedbank“. II b klasės mokiniai susipažino su žurnalisto profesijos ypatumais ,,Delfi“ redakcijoje. II c klasės mokinių edukacinė pamoka vyko kartu su tėveliais Grikucio sodyboje.

III b klasės mokiniai turėjo galimybę apsilankyti ir susipažinti su Viešojo saugumo tarnybos darbu, o IIIc – aplankė LR Konstitucinį teismą. Edukaciniame užsiėmime ,,Pinigų muziejuje“ dalyvavo IIIa klasės mokiniai.

Studentais jautėsi IVa klasės mokiniai apsilankę Vilniaus universitete. IVb klasės mokiniams tėvai pasiūlė edukacines pamokas Audėjo baldų centre ir Lietuvos apeliaciniame teisme. Aktyviausi buvo IVc klasės mokinių tėveliai, kurie mokinius pakvietė į Aikido centrą, AB LITGRID, UAB „Labtarna“ ir DNB banką.

Štai kiek įvairių ir įdomių edukacinių užsiėmimų vyko šiais mokslo metais. Dėkojame tėveliams už iniacityvumą ir aktyvumą, tikimės ir toliau bendrauti ir bendradarbiauti.

Mokinių projektas „Aš galiu padėti mokyti“

Vaisių ir pieno vartojimo skatinimas mokykloje 2010-2015 m.

Kasmetinė kalėdinė paramos akcija „Gerumo savaitė“

Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Šaškių turnyras „Žaidžiu ir mąstau“

Mokyklos bendruomenės gerumo nominacijų šventė „Baltoji varnelė“