Šv. Kalėdos mokykloje

2016 m. gruodžio 23 d. Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla jau gyvena šv. Kalėdų dvasia. Kalėdinę nuotaiką mokykloje sukūrė mokytojos Lina Jakučionienė ir Jelena Ankudovičienė.
Pirmą ir antrą pamokas pradinukams vedė Vilniaus licėjaus gimnazistai. Mokiniai kartu su vyresniaisiais draugais atliko kalėdines užduotis, kalbėjo apie šv. Kalėdų tradicijas pasaulyje, gamino prakartėles, piešė kalėdinius piešinius. Tuo tarpu mokytojai, susirinkę aktų salėje, išvydo mažųjų angelų šokį  (1a klasės mokinius paruošė mokytojas Šarūnas Murauskas) bei kalėdinį vaidinimą (2d klasės mokinius paruošė Bronė Zalieckienė), išklausė direktorės Linos Venskutės bei Vilniaus šv. Rapolo parapijos vikaro kun. Ernesto Maslianinko sveikininimus ir linkėjimus. Mokytojų rytinis pasibuvimas baigėsi kalėdaičio laužymu ir pačių svarbiausių dalykų palinkėjimais vieni kitiems.
Trečią ir ketvirtą pamoką vyko „Kalėdinės dainos“ konkursas. Visos klasės dainavo po vieną dainą ir balsavimu išrinko gražiausią kalėdinę dainą, kurią atliko ketvirtų klasių mokiniai „Vaikystės Kalėdos“. Sveikiname nugalėtojus!

Šiltų ir jaukių šv. Kalėdų bei sėkmingų Naujųjų Metų!

Akcija „Knygų Kalėdos“

Klinika „Dantų harmonija“ prisijungė prie prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos akcijos „Knygų Kalėdos“. Gydytoja ortodontė Eugenija Bučinskienė įteikė naujų knygų Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos bibliotekai. Pasak gydytojos E.Bučinskienės, tokios akcijos taip pat skatina ir bendruomeniškumą. Susitikimo metu pirmokams ir trečiokams buvo suorganizuotos „Lapės LAIMĖS“ dirbtuvės. Jas vedė leidyklos „Tikra knyga“ atstovės. Šių dirbtuvių metu vaikai susikūrė savo personažus – lapes.​

Pasveikinkim vieni kitus

Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos 3a ir 3c klasės mokiniai artėjančių švenčių proga pasveikino artimiausius kaimynus Vilniaus vaikų lopšelio–darželio Vaidilutė auklėtinius ir Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos mokytojus ir mokinius. Skambantys kalėdinių dainų posmai, palinkėjimai ir šventinė nuotaika užliejo visus klausytojus. Tegul artėjančios šventės į kiekvienus namus ir širdis atneša jaukios šilumos ir ramybės. Dėkojame mokytojoms Astai Lisauskaitei ir Linai Molienei už sukurtą šventinę akimirką.

Konkursas „Vitaminizuotas 2016″

Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos Jaunųjų šeimininkų būrelio mokiniai ir jų vadovė Raimonda Kraučiūnienė dalyvavo Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamame konkurse „Vitaminizuotas 2016″. Kurio tikslas – suteikti vaikams žinių apie tinkamą, visavertę mitybą, formuoti tinkamus įgūdžius, įtraukiant juos į „Vitaminizuoto 2016“ patiekalo gaminimo procesą. Konkurse dalyvavo apie 100 ugdymo įstaigų, o mūsų mokyklos mokiniai laimėjo III–ąją vietą.

Jaunučių choro festivalis „Šviesa”

2016 m. gruodžio 11 d. mūsų mokyklos jaunučiai choristai su choro vadove, muzikos mokytoja Jelena Ankudovičiene, jau trečią  kartą dalyvavo Vilniaus miesto mokyklų jaunučių chorų festivalyje „Šviesa“, kurį organizuoja Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija. Festivalis vyko Vilniaus Kongresų rūmuose (Vilniaus g. 6, Vilnius). Pagrindinis festivalio siekis – puoselėti chorinio dainavimo tradicijas, ugdyti poreikį dainuoti ir lavinti mokinių meninius gebėjimus bei patirti Kalėdinę dvasią. Mokiniams ir jų vadovei įteikti padėkos raštai bei Kalėdinės dovanos – knygos, kurios bus padovanotos Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos bibliotekai.

Kalėdinės dainos konkursas „Christmas Song“

2016 m. gruodžio 7 d. mūsų mokyklos 3c klasės mokiniai Beatričė, Martynas, Smiltė, Gabrielė, Saulė, Urtė, Vilius, Grėtė, Lukas, Nojus, Austėja ir Vilius su muzikos mokytoja Jelena Ankudovičiene ir anglų kalbos mokytoja Monika Staliūniene dalyvavo Vilniaus miesto angliškos Kalėdinės dainos konkurse 2016 „Christmas Song“. Dainos konkursą organizavo Vilniaus Petro Vileišio progimnazija, siekianti skatinti domėtis anglų kalba, angliškai kalbančių šalių kultūra, ugdyti mokinių saviraišką bei patirti Kalėdinę dvasią. Mokiniams ir juos paruošusioms mokytojoms įteikti padėkos raštai.