#walk15 projektas „Mokyklos eina“

posted in: Naujienos | 0

Visus Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos bendruomenės narius, ir ne tik, kviečiame prisijungti prie projekto „Mokyklos eina“ su #walk15 programėle. Nuo rugsėjo 1 d. nemokamoje vaikščiojimo programėlėje „#walk15“ startavo viešas žingsnių iššūkis. Du mėnesius – iki spalio 31 d., mokyklos tarpusavyje varžysis kasdien surenkamų žingsnių skaičiumi, o jau lapkričio antrojoje pusėje 60 aktyviausiai iššūkyje ėjusių mokyklų bus pakviestos tapti „Mokyklos eina“ projekto dalyvėmis.

Ką svarbu padaryti kiekvienam bendruomenės nariui:

• Parsisiųsti nemokamą mobiliąją programėlę #walk15 į savo telefonus.
  • Skiltyje NAUJI IŠŠŪKIAI atverti MOKYKLOS EINA žingsnių iššūkį ir spausti PRISIJUNGTI.
  • Atsiradusiame lange įvesti mokyklą, už kurią eisite (Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla) ir pradėti žingsniuoti.
  • Prisijungti prie iššūkio pakviesti ir kitus mokyklos bendruomenės narius, giminaičius ir draugus.

Daugiau informacijos galite rasti čia :

Rugsėjo 1 – oji Vilniaus „Žiburio“ pradinėje mokykloje

posted in: Naujienos | 0

Dar vienas rugsėjis pasibeldė į Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos duris. Mokslo ir žinių dieną mūsų mokykloje pasitikome linksma muzika, dainomis, šokiais ir šypsenomis. Naujų mokslo metų pradžia atneša ne tik didelių vilčių, bet ir daug naujų iššūkių tiek tėvams, tiek mokiniams, todėl mokyklos direktorė Lina tarė padrąsinantį žodį pirmokams ir jų tėveliams, įteikė dovanėles ir palinkėjo puikių pažinimo metų!

Gražių ir prasmingų naujųjų mokslo metų!

Saugus grįžimas į kontaktinį ugdymą

posted in: Naujienos | 0

Pradinis ugdymas nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. bus vykdomas kontaktiniu būdu, laikantis Operacijų vadovo sprendimu patvirtintų saugumo priemonių, laikantis srautų nesimaišymo principo, atliekant patalpų vėdinimą ir dezinfekavimą.

Vaikams, ugdomiems pagal pradinio ugdymo programą, jiems esant ugdymo įstaigoje, kaukių leidžiama nedėvėti.

Mokiniai, dėl jų pačių ir visų saugumo, siekiant išlaikyti kontaktinį ugdymą, bus aktyviai raginami dalyvauti savanoriškame testavime.

Prieš sugrįžtant į ugdymo įstaigas visi mokiniai yra raginami atlikti savikontrolei skirtą greitojo antigeno testą, kai ėminys imamas iš nosies landos (1,5–2 cm). Taip bus užtikrintas saugus mokinių grįžimas į klases. Tad siekiant pasitikti rugsėjo 1-osios šventę saugiai, sudarysime sąlygas visiems mokiniams rugpjūčio 30–31 d. testuotis savikontrolei skirtais greitaisiais antigeno testais mokykloje.

Prasidėjus ugdymo procesui, mokinių testavimo procedūros vyks atsižvelgiant į ugdymo programas: 1–4 klasių mokiniai raginami testuosis kaupinių PGR metodu, kai tyrimas atliekamas kas 4–7 dienas. Tyrimui ėminius imsis iš nosies landos (1,5–2 cm nosies ertmės gylyje). Testavimas kaupinių PGR metodu bus vykdomas ugdymo įstaigos klasėje tik tais atvejais, jei testuotis sutinka ne mažiau nei 30 proc. visų klasės mokinių. Testuojami bus tik tie mokiniai, kurių tėvai neprieštarauja, tačiau kontaktiniame ugdyme privalės dalyvauti visi. Todėl raginame būti sąmoningais – didesnis testuojamųjų skaičius leis užtikrinti kuo didesnį saugumą bei galimybę užkirsti kelią viruso plitimui.

Testuotis nereikia persirgusiems ar turintiems antikūnų:
– jei prieš mažiau nei 210 dienų COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) buvo patvirtinta tyrimais;
– jei prieš mažiau nei 60 dienų yra gavę teigiamą serologinio tyrimo atsakymą.

Testavimas yra nemokamas.

Programos eTwinning Nacionalinis kokybės ženklelis

posted in: eTwinning, Naujienos | 0

Programos eTwinning Nacionalinė paramos tarnyba Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos mokytojoms – Violetai, Gražinai, Renatai ir Kristinai – suteikė Nacionalinį kokybės ženklelį (NKŽ) už projektą „Susitikime prie virtualios eglutės“.

Projektu, kurį koordinavo mokytoja Renata, buvo siekiama pasidalinti gerąja patirtimi, įtraukti mokytojas – naujokes į eTwinning mokytojų bendruomenę bei susipažinti su projektų vykdymo eiga. Projekto metu 6 Lietuvos ugdymo įstaigų mokiniai bendravo ir bendradarbiavo Twinspace erdvėje ir skaitmeninių įrankių pagalba kūrė „Virtualias Kalėdas“.

Į projekto vykdymą įsitraukė 12 mūsų mokyklos mokytojų – tai 1-okų mokytojos Vita, Irena, Edita, Lina, 2-okų mokytojos Milda ir Kristina, 4-okų mokytojos Violeta, Gražina ir Laimutė, muzikos mokytoja Ligita, anglų kalbos mokytojos Renata ir Monika bei 5 mokytojos iš kitų Lietuvos miestų ugdymo įstaigų.

Programos eTwinning kokybės ženkleliai suteikiami mokytojams, vykdantiems puikius, profesionalius projektus programoje eTwinning. Ženklelis pažymi, kad projektas pasiekė tam tikrą nacionalinį ir Europos standartą.

Sveikiname mokytojas Renatą, Violetą, Gražiną ir Kristiną su puikiu pasiekimu ir linkime sėkmingo dalyvavimo tarptautinėje eTwinning programoje ateityje!

Mokslo metų baigimo šventė ir šokių konkursas „Šokim šokim nesustokim“

posted in: Naujienos | 0

Net nepajutome, kaip greitai prabėgo 2020–2021 mokslo metai. Birželio 16, 17 dienomis vyko 1-4 klasių mokslo metų baigimo šventė. Džiugi ir iškilminga diena sukvietė visus į mokyklos kiemą. Dabar jau galima bent trumpam pamiršti mokyklinius vadovėlius, giliai įkvėpti vasara kvepiančio oro ir leisti sau ilsėtis! Mokyklos direktorė Lina pasidžiaugė mokinių pasiekimais 2020-2021 mokslo metais ir patiems geriausiems įteikė padėkas už puikų mokymąsi.

Mokslo metų pabaigą Vilniaus „Žiburio“ pradinėje mokykloje papuošė šokių konkursas „Šokim šokim nesustokim“. Mokiniai paruošė linksmus ir spalvotus šokio pasirodymus. Mokyklos bendruomenė liko sužavėta komandų kūrybingumu, įdomiais ir originaliais šokiais.

Gražios visiems vasaros!