Dalyvavimas konferencijoje „Atras, pažink, mąstyk, kurk“

Gruodžio 8 d. Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos 3c klasės mokinės Elzė ir Liepa dalyvavo nuotolinėje respublikinėje konferencijoje „Atrask, pažink, mąstyk, kurk“. Mokinės pristatė pranešimą gamtamoksline tema „Vanduo gali“. Mokinėms pasiruošti padėjo jų mokytoja Kristina.

Šią konferenciją organizavo Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, bendradarbiaujant su Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centru. Konferencijos tikslai ir uždaviniai: ugdyti gamtamokslinės, patyriminės, ekologinės veiklos gebėjimus; formuoti praktinės veiklos įgūdžius, skatinti pažinti gamtą; formuoti mokslinio mąstymo, eksperimentavimo, tyrimų įgūdžius; ugdyti oratorinius gebėjimus. Dalyviams įteiktos padėkos. Dėkojame Elzei, Liepai ir jų mokytojai Kristinai.