Kyokushin karate klubas IPPON

Daugiau informacijos:

www.ippon.lt

Info@ippon.lt arba jevgenij.jurut@gmail.com

Kyokushin – tai pilno kontakto karatė stilius.

Karate – nuostabus menas, jungiantis dvasios stiprybę ir kūno vikrumą. Karate – tai ne tik kovos menas, bet gyvenimo būdas, įrankis, per daugybę sunkių treniruočių leidžiantis pasiekti tikslą ir prasmę gyventi.

2012 metais “IPPON” įkūrė Jevgenij Jurut ir Alexandr Kochkinas. Klubo pavadinimas verčiamas iš japonų kalbos kaip „pergalė“. Klubo treniruotės vyksta pagal J. Jurut ir A. Kochkino metodiką. Dabar IPPON bendruomenėje aktyviai sportuoja virš 300 sportininkų Vilniaus mieste, Vilniaus rajonuose ir Šalčininkuose.

Šiuo metu klube dirba keturi kvalifikuoti treneriai: Jevgenij Jurut, Alexander Kochkin, Kamalitdin Arifkhanov ir Emilija Korotkovaitė. Į treniruočių procesą treneriai visuomet integruoja vyresnius klubo sportininkus-savanorius, dalinasi su jais pedagoginėmis žiniomis ir patys pasisemia naujovių iš jaunimo, norint buti arčiau šiuolaikinių tendencijų ir vaikų norų. Treneriai skiria ypatingą dėmesį mažiesiems sportininkams, kad tinkamai suformuoti stiprią asmenybę, duoti tinkamą sportinį pagrindą.

Trenerių tikslai – ne tik vaikų kovinių įgūdžių, lankstumo, ištvermės ir techninių gebėjimų lavinimas, bet ir vaikų sveikatos gerinimas, pasitikėjimo savimi, socializacijos bei naujų pažinčių ir draugų atsiradimo skatinimas.

Kviečiame prisijungti prie mūsų didelės ir stiprios komandos.

Treniruotės vyksta ir mokykloje!