Maitinimas

Iki 10 m. amžiaus vaikas turi valgyti karštą sveiką maistą kas 4 val. (pagal LR HN).
INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ MAITINIMO

Mokykla vykdė ugdymo įstaigų maitinimo paslaugos pirkimą iš Centrinės pirkimų organizacijos katalogo https://katalogas.cpo.lt/. Konkurso laimėtoju paskelbta UAB „Niklita“, kuri nuo 2023-09-01 teiks maitinimo paslaugas mūsų mokykloje.

Atsiskaitymas už maitinimą bus vykdomas nauju būdu – Eurofondo el.priemonėmis – per elektroninėje piniginėje papildytą sąskaitą.

Kiekvienam mokiniui reikia elektroninės mokėjimo priemonės, su kuria galės atsiskaityti už valgykloje suteiktas paslaugas.

Siekiant, kad maitinimą būtų galima sklandžiai pradėti vykdyti jau nuo pirmų mokslo dienų, tėveliai jau dabar turi sukurti mokinių paskyras elektroninės piniginės sistemoje ir užsakyti elektronines atsiskaitymo priemones savo vaikams. Daugiau informacijos nuorodoje: https://eurofondas.com/kaip-pradeti-naudotis-eurofondo-e-pinigine/

1-2 klasių mokiniams yra skiriami nemokami pietūs, tačiau jų apskaita bus taip pat vykdoma auksčiau minėtomis el.priemonėmis. Todėl paskyras reikia sukurti ir tiems mokiniams, kurie gaus tik nemokamą maitinimą.

Dėl maitinimo organizavimo teirautis UAB „Niklita“ tel. Nr.: 8 37 764411

Dėl elektroninio atsiskaitymo priemonių  teirautis UAB „Eurofondas“ tel. Nr. 8 655 73155

Maitinimo kainos nuo 2024 m. vasario 5 dienos:

1.

Pusryčiai

1,34 euro

2. Pietūs

2,76 euro

3.

Pavakariai

1,34 euro

Nemokamas maitinimas teikiamas socialiai remtiniems vaikams pagal:

Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. pirmokams ir antrokams nemokami pietūs mokykloje, bus organizuojami be atskiro prašymo, nevertinant gaunamų pajamų. Nuo liepos 1 d. atsisakyta reikalavimo tėvams (globėjams) teikti prašymą savivaldybių administracijoms dėl nemokamų pietų skyrimo. Tėvai (globėjai) turi teisę per mokyklos administraciją atsisakyti vaikui skirtos paramos (pagal mokyklos sudarytus sąrašus), arba, atsiradus poreikiui, kreiptis dėl šios paramos skyrimo (įtraukti į mokyklos sudarytus sąrašus). Mokiniams nemokamas maitinimas skiriamas iki mokslo metų ugdymo proceso pabaigos.

Kitų klasių mokinių tėvai prašymus dėl socialinės paramos mokiniams skyrimo vertinant pajamas 2021–2022 mokslo metais gali teikti nuo liepos 1 d.

Mokiniams gali būti teikiama šių rūšių socialinė parama:
• nemokamas maitinimas (pusryčiai, pietūs, pavakariai ir maitinimas mokyklose organizuojamose vasaros poilsio stovyklose);
• parama mokinio reikmenims įsigyti (80 Eur per kalendorinius metus).

Daugiau informacijos, ar mokinys gali gauti socialinę paramą, rasite čia.

Jeigu kiltų daugiau klausimų, prašom kreiptis:
• dėl paramos mokiniams (maitinimo ir reikmenų) skyrimo vertinant pajamas – į Socialinių išmokų skyrių tel. 8 700 35545.
• dėl paramos (maitinimo) mokiniams organizavimo mokykloje – į mokyklos administraciją el. paštu info@ziburio.vilnius.lm.lt

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro telefono numeriai:

Bendrojo ugdymo įstaigų visuomenės sveikatos priežiūros skyriaus

Maitinimo kuratorė