Maitinimas

Iki 10 m. amžiaus vaikas turi valgyti karštą sveiką maistą kas 4 val. (pagal LR HN).
INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ MAITINIMO

Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla atviro konkurso būdu numato įsigyti maitinimo paslaugas 2021-2022 m. m. Pirkimo dokumentai, jų paaiškinimai bei patikslinimai, atsakymai į tiekėjų klausimus skelbiami Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos priemonėmis.

Perkančioji organizacija
Pavadinimas: Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla
Įmonės kodas: 190022638
Adresas: Tuskulėnų g. 30, 2051 Vilnius, 09210, LT
Asmuo ryšiams: Giedrius Ruseckas
Telefonas: +370 67823294
NUTS kodas:  LT01 –  Sostinės regionas

Interneto adresas (-ai):

Pasiūlymų ar prašymų dalyvauti priėmimo terminas

Data: iki 2021-06-17

Vietos laikas:  10:00

Vokų su pasiūlymais atplėšimo sąlygos

Data:  2021-06-17

Vietos laikas:  10:45

Skelbimas apie viešąjį pirkimą: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2021-621868

Susiję dokumentai:

MAITINIMO PASLAUGU ATVIRO PIRKIMO SALYGOS.pdf

Valgiaraštis_2021_pavakariai_viename.pdf

Valgiaraštis_2021_pietus_viename.pdf

Valgiaraštis_2021_pusryciai_viename.pdf

Įvykdžius viešąjį pirkimą mokykla 2019-08-02 sudarė Mokinių maitinimo paslaugos viešojo pirkimo sutartį su UAB „Grasiga“.
Maitinimo kaina:
Pusryčiai – 1,00 EUR
Pietūs – 2,00 EUR
Pavakariai – 1,20 EUR
UAB „Grasiga“ banko sąskaita atsiskaitymui už vaikų maitinimą: LT527300010149382806 Swedbank

Nemokamas maitinimas teikiamas socialiai remtiniems vaikams pagal:

Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. pirmokams ir antrokams nemokami pietūs mokykloje, bus organizuojami be atskiro prašymo, nevertinant gaunamų pajamų. Nuo liepos 1 d. atsisakyta reikalavimo tėvams (globėjams) teikti prašymą savivaldybių administracijoms dėl nemokamų pietų skyrimo. Tėvai (globėjai) turi teisę per mokyklos administraciją atsisakyti vaikui skirtos paramos (pagal mokyklos sudarytus sąrašus), arba, atsiradus poreikiui, kreiptis dėl šios paramos skyrimo (įtraukti į mokyklos sudarytus sąrašus). Mokiniams nemokamas maitinimas skiriamas iki mokslo metų ugdymo proceso pabaigos.

Kitų klasių mokinių tėvai prašymus dėl socialinės paramos mokiniams skyrimo vertinant pajamas 2021–2022 mokslo metais gali teikti nuo liepos 1 d.

Mokiniams gali būti teikiama šių rūšių socialinė parama:
• nemokamas maitinimas (pusryčiai, pietūs, pavakariai ir maitinimas mokyklose organizuojamose vasaros poilsio stovyklose);
• parama mokinio reikmenims įsigyti (80 Eur per kalendorinius metus).

Daugiau informacijos, ar mokinys gali gauti socialinę paramą, rasite čia.

Jeigu kiltų daugiau klausimų, prašom kreiptis:
• dėl paramos mokiniams (maitinimo ir reikmenų) skyrimo vertinant pajamas – į Socialinių išmokų skyrių tel. 8 700 35545.
• dėl paramos (maitinimo) mokiniams organizavimo mokykloje – į mokyklos administraciją el. paštu info@ziburio.vilnius.lm.lt

pdf-icon

Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos Mokinių maitinimo, nemokamo maitinimo organizavimo tvarkos aprašas
Valgiaraštis
Jei tiekėjai laiku nepristato reikalingų produktų, valgykla pasilieka teisę sukeisti valgiaraščio dienas.
Maisto davinius sudarančių produktų sąrašas