#Walk15 „Mokyklos eina“ iššūkis

„Mokyklos eina“ iššūkis startavęs rugsėjo pradžioje pritraukė daugiau nei 540 mokyklų, kurios kartu jau dabar įveikė per 2,5 mlrd. žingsnių.

Vien žingsniuodamos atrankoje šalies ugdymo įstaigos kelis kartus viršijo praėjusių metų projekto rezultatus. Per pirmąjį „Mokyklos eina“ sezoną, trukusį pusę metų, mokyklos nužingsniavo atstumą, tolygų 13 kelionių aplink Žemės rutulį, kai tuo tarpu šiemet aplink planetą mokiniai ir mokytojai per du mėnesius jau apkeliavo 45 kartus.

Mes norime pasidžiaugti ir pasveikinti, kad esame aktyvi bendruomenė galinti žingsniuoti labai toli. Jūsų visų dėka mes nuėjome beveik 51 milijoną žingsnių, todėl mūsų mokykla  #walk15 programėlės MOKYKLOS EINA žingsnių iššūkyje apdovanota privačiu žingsnių iššūkiu ir virtualaus maršruto sukūrimu. Tad kurie mūsų mokykloje buvo aktyviausi? Kurių klasių bendruomenės nužingsniuoja daugiausiai? Tai sužinosime prisijungę prie mūsų mokyklos privataus iššūkio, kuris leis žingsniuoti ir varžytis klasių komandoms. Tris aktyviausias klasių komandas apdovanosime prizais.

Kaip prisijungti prie iššūkio skaitykite Mano dienyno laiške.

Vilniaus „Žiburio“ pradinėje mokykloje žingsniuoja visi!