Dailaus rašto konkursas „Atrask rašto paslaptį“

Vilniaus „Žiburio“ pradinėje mokykloje gruodžio mėnesį vyko dailaus rašto konkursas „Atrask rašto paslaptį“ 2-4 klasių mokiniams, kurį organizuoja Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Bendrojo ugdymo skyrius ir Vilniaus miesto pradinių klasių mokytojų metodinis būrelis. Šiandieniniame gyvenime raštas – vienas svarbiausių išsilavinimo bruožų, atskleidžiantis žmogaus raidą, vaizduotę, gabumus ir polinkius. Konkurso metu mokiniai demonstravo taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Iš kiekvieno koncentro atrinkti mokiniai, kurių raštas dailiausias. Laureatais tapo ir mokyklą Vilniaus mieste atstovavo 2b klasės mokinė Agnietė (mokytoja Irena), 3a klasės mokinė Elzė (mokytoja Diana) ir 4b klasės mokinė Armantė (mokytoja Gražina). I etapo dailiausiai rašantiems mokiniams ir laureatams įteikiami diplomai ir prizai.