Šv. Kalėdos mokykloje

2016 m. gruodžio 23 d. Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla jau gyvena šv. Kalėdų dvasia. Kalėdinę nuotaiką mokykloje sukūrė mokytojos Lina Jakučionienė ir Jelena Ankudovičienė.
Pirmą ir antrą pamokas pradinukams vedė Vilniaus licėjaus gimnazistai. Mokiniai kartu su vyresniaisiais draugais atliko kalėdines užduotis, kalbėjo apie šv. Kalėdų tradicijas pasaulyje, gamino prakartėles, piešė kalėdinius piešinius. Tuo tarpu mokytojai, susirinkę aktų salėje, išvydo mažųjų angelų šokį  (1a klasės mokinius paruošė mokytojas Šarūnas Murauskas) bei kalėdinį vaidinimą (2d klasės mokinius paruošė Bronė Zalieckienė), išklausė direktorės Linos Venskutės bei Vilniaus šv. Rapolo parapijos vikaro kun. Ernesto Maslianinko sveikininimus ir linkėjimus. Mokytojų rytinis pasibuvimas baigėsi kalėdaičio laužymu ir pačių svarbiausių dalykų palinkėjimais vieni kitiems.
Trečią ir ketvirtą pamoką vyko „Kalėdinės dainos“ konkursas. Visos klasės dainavo po vieną dainą ir balsavimu išrinko gražiausią kalėdinę dainą, kurią atliko ketvirtų klasių mokiniai „Vaikystės Kalėdos“. Sveikiname nugalėtojus!

Šiltų ir jaukių šv. Kalėdų bei sėkmingų Naujųjų Metų!