Kalėdinė trečiokų akcija: atsisakė dovanų, kad padėtų gyvūnų prieglaudai

Atsisakydami kalėdinių dovanų ir susižavėję klasės draugės, Mildos Martinonytės, idėja, 3 c klasės mokiniai nutarė pagelbėti beglobiams gyvūnams. Išsirinkę norimą aplankyti gyvūnų prieglaudą (šiuo atveju „Tautmilės globa“ organizacija), vaikai suplanavo kalėdinės mugės metu surinktus pinigėlius (užsibrėžtas tikslas – 266 eur.) nuvežti į prieglaudą. Tokios sumos pakanka maistui vienai savaitei visiems gyvūnams.
Prieš tai klasės bendruomenė buvo surinkusi reikalingiausių prieglaudai valymo, priežiūros, medicinos priemonių.
Kalėdinės mugės metu surinkti 326 eur. Už juos pirktas maistas ir surinktos priemonės su klasės vaikų tėvelių pagalba pristatytos į prieglaudą „Tautmilės globa“.
Projekto metu ne tik pasiektas užsibrėžtas tikslas, tačiau buvo ugdomas vaikų pilietiškumas, skatinamas bendruomeniškumas, ugdomi vaikų projektų valdymo įgūdžiai.

Informacija spaudoje