Gavėnios akcija „Padėkime kun. M.Sopočkos hospisui“

Gavėnios pradžioje į mūsų mokyklos bendruomenę kreipėsi Vilniuje esantis (vienintelis Lietuvoje) kun. Mykolo Sopočkos hospisas. Tai slaugos namai iki paskutinio atodūsio, kuriuose, neskirstant pagal tautybes ar tikėjimą, medicininė, psichologinė bei dvasinė pagalba neatlygintinai teikiama ligoniams ir jų šeimos nariams.
Šio hospiso darbuotojai ir savanoriai kvietė mus dalyvauti gerų darbų projekte „Gailestingumo mozaika gavėnios kasdienybėje“. Jie siūlė mokyti vaikus sąmoningai atsisakyti dalies malonumų, o sutaupytas lėšas paaukoti jų veiklai.
Mūsų mokyklos mokytojai tam pritarė ir pasiūlė vaikams įsijungti į šį projektą. Mokiniai, pasitarę su šeimos nariais, nusprendė atsisakyti (pasirinktinai):
– dalies ar visų savaitinių kišenpinigių;
– dalies pinigėlių, gautų gimtadienio proga;
– dalies taupyklės „lobio“;
– dalies ar visų savaitei gaunamų saldumynų, saldžių ar gazuotų gėrimų (jų nepirkti, o sutaupytus pinigėlius paaukoti);
– savaitgalio pramogų – kino, teatro, šėliojimo žaidimų kambariuose ir t.t. (nepirkti bilietukų, o sutaupytus pinigėlius paaukoti).
Vaikai nuo kovo 14 iki 18 d. imtinai sutaupytus pinigėlius atnešė ir įmetė į „Gavėnios taupyklę“. Iš viso suaukota 306 pinigėliai.
Dėkojame visiems!

aukojimas