Antrokų pergalė konkurse!

Vilniaus Simono Daukanto progimnazija spalio mėnesį pakvietė mūsų mokyklos antrokus sudalyvauti Vilniaus m. II klasių mokinių kūrybiniame anglų kalbos vaizdo klipų konkurse „What’s in my school bag?“.

Ilgai nesvarstę sutikome dalyvauti, išsirinkome kūrybinę 2b klasės grupę ir kartu su anglų mokytojomis Renata Keliotiene ir Monika Staliūniene susukome smagų klipą apie Vilniaus „Žiburio“ pradinėje mokykloje vieną dieną atsiradusį ateivį, kuris panoro čia susirasti draugų…

Smagu buvo kurti scenarijų, repetuoti ir filmuotis. Sunku buvo sulaukti vertinimo komisijos sprendimo. Bet galų gale – buvo peržiūrėti visų dalyvių darbai ir išrinkti trys geriausi II kl. mokinių vaizdo klipai „What’s in my school bag?“. Laimėtojais tapo Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla ir Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija. SVEIKINAME!

O štai ir mūsų vaizdo klipas –  nugalėtojas: