Konkursas „Atšvaitas“

1a, 2a ir 2d klasės mokiniai dalyvavo kūrybinių darbų konkurse „Atšvaitas“, kurį organizavo Vilniaus saugaus eismo mokykla. Šio konkurso tikslas – formuoti saugos kultūros vertybines nuostatas, skatinti mokinius nešioti atšvaitus, kad jie būtų matomi kelyje, siekiant išvengti eismo įvykių. Gruodžio 8 dieną Geležinkelių muziejuje buvo apdovanoti konkurso dalyviai.
Nugalėtojams Magdei Kriaučiūnaitei (1a klasė), Vėjui Dailidėnui (2a klasė), Markui Tkačenko (2d klasė) ir Viktorijai Jurkovlianec (2d klasė) įteikti Vilniaus miesto ugdymo įstaigų moksleivių kūrybinio konkurso „Atšvaitas“ diplomai.  Mokytojoms Reginai Belickienei, Virgilijai Vedrickienei ir Bronei Zalieckienei įteiktos padėkos.

Tikimės, kad visi Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos mokiniai bus matomi keliuose ir segės atšvaitus !