Mokymosi aplinka ViLLE

Įgyvendindami projektą „Informatika pradiniame ugdyme” bendradarbiaujame su mokslininkais iš Lietuvos ir Suomijos. Mokykloje svečiavosi ir virtualią mokymosi aplinką ViLLE mokiniams ir mokytojams pristatė Suomijos Turku universiteto Mokymosi analitikos centro, Vilniaus Universiteto ir UPC atstovai. Nuo šios dienos mūsų mokyklos 3b klasės mokiniai ir jų mokytoja Vilmantė Rudomanskienė atliks užduotis Suomijoje sukurtoje mokymosi aplinkoje ViLLE. Šioje aplinkoje integruotas matematikos ir informatinio mąstymo ugdymo turinys. Kiekvieną savaitę, vienos matematikos pamokos metu, trečiokai atliks užduotis virtualioje erdvėje. Mokyklos svečiams atvirą pamoką naudojant „Bebro“ korteles vedė mokytoja Violeta Zeziulienė (1a klasė).