Meninio skaitymo konkursas

Sausio 11 dieną mokykloje skambėjo eilės, nes vyko kasmetinis meninio skaitymo konkursas „Ir knyga mane augina“. Konkursas vyko tarp išrinktų geriausiųjų 1–2 ir 3–4 klasių skaitovų:

Meda Davidavičiūtė (1a), Augustė Klimaitė (1b), Gabrielė Dapkutė (1c), Denisa Kunevičiūtė (1d), Adomas Skaudžius (2a), Ugnė Viltrakytė (2b), Upė Matulevičiūtė (2c), Meilė Zukaitė (2d), Rūta Klovaitė (3a), Simonas Laimis Kruopis (3b), Benas Bruzga (3c), Urtė Venclovaitė (3d), Gabrielis Tiesnesis (4a), Ugnė Michailinaitė (4b), Grėtė Kairytė (4c).

I etapo nugalėtojais tapo:

I vieta: 1–2 klasės – Augustė Klimaitė (1b), 3–4 klasės – Grėtė Kairytė (4c). Šios mokinės atstovaus mūsų mokyklą konkurso II etape, Vilniaus mieste. Sveikiname nugalėtojas ir linkime joms sėkmės.

II vieta: Meilė Zukaitė (2d), Simonas Laimis Kruopis ( 3b).

III vieta: Upė Matulevičiūtė (2c), Ugnė Michailinaitė (4b).

Dėkojame visiems skaitovams už dalyvavimą konkurse bei juos paruošusioms mokytojoms. Už meninio skaitymo konkurso organizavimą mokykloje dėkojame Laimutei Gavinavičiūtei ir Violetai Zeziulienei.