Tyrinėtojų diena

Vilniaus „Žiburio“ pradinėje mokykloje sausio 23 diena – Tyrinėtojų diena. Šią dieną kiekvienoje klasėje vyko vis kitoks eksperimentas, atlikta net 16 skirtingų bandymų. Visi mokiniai atliko po 4 bandymus dirbdami vis kitoje klasėje, nes pirmų, antrų, trečių, ketvirtų klasių mokytojos bei anglų kalbos mokytojos paeiliui vedė pamokas savo koncentro skirtingų klasių mokiniams.

Pirmų ir antrų klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje „Jaunasis gamtininkas“. Viktoriną, naudojant www.plicker.com programą, organizavo ir vedė mokyklos direktorė Lina Venskutė ir pavaduotoja ugdymui Rita Banel. Trečių ir ketvirtų klasių mokiniai atliko pasaulio pažinimo testą. Geriausiai testą atlikę mokiniai dalyvaus mokyklos pasaulio pažinimo olimpiadoje.

Tyrinėtojų dienos veiklos labai patiko mokiniams. Linkime sėkmės tyrinėjant, atliekant bandymus ir eksperimentuojant!