Gripo epidemija

Informuojame, kad Vilniaus mieste nuo 2018 m. vasario 9 d. skelbiama gripo epidemija Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. 30-375 „Dėl gripo epidemijos paskelbimo Vilniaus mieste“, reg. data 2018-02-08.

Švietimo įstaigoms galioja Gripo ir ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų profilaktikos ir epidemiologinės priežiūros 2014–2018 metų plano 3.7 p. „Ikimokyklinėse vaikų įstaigose, bendrojo lavinimo mokyklose laikinai nutraukti darbą, jeigu dėl gripo ar ŪVKTI kolektyvo nelanko daugiau nei 20 procentų narių“, tačiau mūsų mokykloje tokio procento dėl ligos neatvykusiųjų nėra.

Taip pat informuojame, kad mokykla vykdo aukščiau minėtame plane nurodytas Gripo ir ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų profilaktikos priemones: vėdinamos patalpas, intensyviai drėgnu būdu valomas inventorius naudojant dezinfekcines priemones, prie visų  kriauklių (praustuvų) yra rankų plovimo priemonių, vykdoma dėl ligos neatvykusių į kolektyvą vaikų ir personalo apskaita.

Linkime būti sveikiems!