Sveikiname Lietuvą!

2018 m. vasario 15 dieną mūsų mokykloje vyko veiklos skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Aktų salėje kartu su „Tarškalų“ meniniu kolektyvu visi mokiniai ieškojo „Brangiausio lobio pasaulyje“ ir nuotaikingame muzikiniame spektaklyje prisiminė svarbias Lietuvai datas ir veikėjus. Sporto salėje vyko šventinis II trimestro užbaigimas. Mokiniai, kartu su mokyklos direktore Lina Venskute prisiminė visus šio trimestro pasiekimus, pasidžiaugė vieni kitų sėkme. Kiekvienos klasės mokiniai, kartu su klasių mokytojomis, aptardami Lietuvos nepriklausomybės šimtmetį, piešė, karpė, klijavo bei visi kartu kūrė trispalvius ąžuolo lapų vainikus, kuriais papuošė mokyklos langus.

Pasipuošusi Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla sveikina visus su Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiu!