Būrelių mozaika

2018 metų gegužės 16 dieną mokykloje vyko šventinis renginys „Būrelių mozaika“. Gausiai susirinkę mūsų bendruomenės nariai galėjo pasigrožėti mokykloje veikiančių būrelių veiklos rezultatais. Nuotaikingus šokius pristatė tautinio ir šiuolaikinio šokio būrelio šokėjai, paruošti mokytojo Šarūno Murausko. Skambėjo fortepijono būrelio mokinių atliekamos melodijos. Pasirodymui muzikantus parengė būrelio vadovė Jūratė Gabriūnienė. Jaunieji gamtamokslinių tyrimų būrelio mokslininkai, vadovaujami  mokytojos Kristinos Karosienės, pristatė bandymą, kurio metu praturtino salės orą deguonimi. Ypatingą nuotaiką sukūrė choro ir solinio dainavimo būrelių dainininkų atliekamos dainos, diriguojamos vadovės Jelenos Ankudovičienės. Susirinkusieji patobulino užsienio kalbos įgūdžius klausydami Renatos Keliotienės anglų kalbos būrelį lankančių mokinių deklamuojamų eilėraščių. Koncertinę programą vainikavo gitaristų ir jų vadovo Andžej Zujevič pasirodymas.

Renginio metu pristatytos keturios parodos. Susirinkusieji galėjo pasigėrėti dailės būrelio piešiniais, kurių ekspoziciją parengė būrelio vadovė Asta Lisauskaitė. Keramikos būrelio vadovas Leonas Šulcas pristatė savo mokinių nulipdytus molio dirbinius. Džiugino akį įvairūs rankdarbiai bei jaunųjų šeimininkų būrelio akimirkų nuotraukos, kurias pateikė vadovė Raimonda Kraučiūnienė. Sporto būrelio veiklą skaidrėmis pristatė kūno kultūros mokytoja Daiva Kaulakienė.

Dėkojame renginio dalyviams už smagias akimirkas praleistas kartu!