Mokslo ir žinių šventė

Gamta jau dabinasi rudeniškomis spalvomis, migruoja paukščiai, kalendoriaus lapeliai paskelbė vasaros pabaigą – jau rugsėjis. Į mokyklos kiemą sugužėjo mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai – visa Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos bendruomenė.

Kiekvienas rugsėjis vis kitoks – nešinas naujomis viltimis, lūkesčiais ir rūpesčiais. Kiekvienas rugsėjis sukelia džiaugsmą ir slaptą nerimą, nes pirmokams – jis pirmas, antrokams ir trečiokams vienas iš kelių, o ketvirtokams – paskutinis pradinėje mokykloje. Šventės metu sėkmingų naujų mokslo metų linkėjo mokytojos Vilmantė ir Ignė, ketvirtokai,  mokyklos direktorė Lina.

Tegul naujais 2018-2019 mokslo metais visus lydi išmintis, kantrybė, tarpusavio pagarba ir nuoširdus bendradarbiavimas.