Muziejus gamtoje

Spalio 26 dieną mūsų mokykloje atidarėme gamtos muziejų. Mokiniai visą dieną atliko užduotis skatinančias stebėti ir pažinti gamtą.

Pirmokai ir antrokai skaitė voro laišką, kūrė klausimus vorui, gamino vorus ir mezgė voratinklius, kuriais papuošė mokyklos koridorius. Trečiokai ir ketvirtokai rašė atsakymus į vilko laišką. Daug sužinoję ir prisiminę apie medžius gamtininko paskaitoje, pradinukai atliko užduotį mokyklos kieme – atpažinę medžių ir krūmų lapus, juos sukabino ant tinkamų medžių ir krūmų.

Stebėdami mokyklos vidinį kiemelį, surado 10 ne gamtos objektų. Prisirinkę įvairios gamtinės medžiagos pirmokai sukūrė rudens paveikslus kieme, o antrokai, trečiokai ir ketvirtokai supylė Drakono koktelį bei pateikė receptą su sudedamosiomis kokteilio dalimis, jų reikšme drakono sveikatai. Mokyklos sporto salėje vyko mokinių augintinių paroda, kurioje galėjome pamatyti triušį, vėžlius, jūrų kiaulytes, žiurkėnus, krevetes ir kitus gyvūnus.