II vieta konkurse

Lapkričio 22 dieną penki 4c klasės mokiniai su mokytoja K. Karosiene dalyvavo konkurse „Ekologiškumo virusas plinta 2018“, kuris vyko Vilniaus Žirmūnų gimnazijoje. Konkursą inicijavo, organizavo ir vykdė „Jaunųjų Žaliųjų organizacija“. Konkurso siekiai: skatinti mokinius mylėti, saugoti, tausoti gamtą ir jos išteklius; ugdyti atliekų rūšiavimo pagrindus bei atliekų tvarkymo būtinumą.

Konkursas vyko 6 turais: komandos prisistatymas, keturi klausimų etapai  bei kūrybinė užduotis. Šiame konkurse dalyvavo net septyniolika 3–4 klasių mokinių komandų. Susumavus galutinius rezultatus mūsų mokyklos „Žiburiečių“ komanda užėmė II vietą. Komanda gavo padėką ir buvo apdovanota prizais – nešiojamais įkrovikliais. Sveikiname !