Žiburys gamtoje

Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla įgyvendino Visuomenės aplinkosauginio švietimo

projektą „Žiburys gamtoje“. Lapkričio 29 dieną projekto veiklas apibendrino mokykloje vykusi gamtamokslinė pradinių klasių mokytojų konferencija. Konferencijos pirmoje dalyje gerąja patirtimi dalinosi mokyklos svečiai – Vilniaus „Šviesos“ ir Širvintų pradinių mokyklų, Vilniaus „Ąžuolyno“ ir  Vilniaus šv. Kristoforo progimnazijų bei VIMS: Vilnius International Meridian School mokytojai. Pranešimuose mokytojai pasakojo apie probleminio ugdymo metodą, pristatė kaip pažinti ir tyrinėti mus supančią aplinką, dalinosi idėjomis kaip prasmingai įrengti žaliąsias erdves. Antroje konferencijos dalyje mokytojai praktiškai atliko įvairius bandymus. Mūsų mokyklos mokytojos Gražina, Ignė ir Kristina pasiūlė konferencijos dalyviams sužinoti daugiau apie magnetą, ragino drąsiai sujungti elektros grandinę ir ištirti įvairių medžiagų tirpumą vandenyje. Šiuos bandymus dabar galės atlikti visi mūsų mokyklos mokiniai, nes mokytojos paruošė pamokų pristatymus ir veiklos lapus.