Knygos diena

Gruodžio 13 dieną mokykloje vyko Knygos diena. Nuo pat ryto aktų salėje šurmuliavo skaitytų knygų veikėjai – mokiniai žiūrėjo spektaklį sukurtą pagal K. Kasparavičiaus knygą ,,Trumpos istorijos“. Bibliotekoje vyko leidyklos ,,Nieko rimto“ knygų mugė, kurioje mokiniai galėjo įsigyti mėgstamų rašytojų knygų. 1–2 klasių mokiniai kūrė eilėraščių knygelę – dailyraščiu rašė poetų sukurtas posmus, piešė jiems iliustracijas. 3–4 klasių mokiniai plakatuose pristatė Lietuvos įžymius rašytojus ir jų kūrybą. Dienos kulminacija – raiškiojo skaitymo konkursai klasėse. Patys šauniausi klasių skaitovai deleguojami į mokyklos raiškiojo skaitymo konkursą.

Ačiū mokytojoms Laimutei, Violetai, Irminai, Gražinai P. ir Renatai už šauniai organizuotą KNYGOS dieną!