Kalėdos mokykloje

Per baltas pusnis, mažais žingsneliais į mūsų mokyklą, į mūsų šeimas, į mūsų širdis atkeliauja šv. Kalėdos.

2018 m. gruodžio 21-os rytmetį šv. Kalėdų nuotaika sukvietė visus mokytojus į aktų salę. Susirinkusieji išgirdo fleitininkus (2b klasės mokinius paruošė mokytoja Ligita N.), išvydo kalėdinį vaidinimą (3a klasės mokinius paruošė Vita T.) bei mokytojų ansamblio muzikinį pasirodymą. Mokytojai išklausė jautrius ir širdingus direktorės Linos sveikinimus bei Vilniaus Visų Šventųjų parapijos vikaro kun. Daniel Narkun linkėjimus, kviečiančius nepamesti tikrosios Kalėdų prasmės. Rytinis pasibuvimas baigėsi kalėdaičio laužymu bei ramiais pašnekesiais. Tuo tarpu, jau trečius metus, pamokas mokiniams vedė Vilniaus licėjaus gimnazistai, kuriuos atlydėjo mokytojas Ernestas.

Visa, kas gražu ir prasminga, visa, kas neša sėkmę, telydi Jus per šv. Kalėdas ir Naujuosius 2019-uosius metus! Te laukiantys darbai bus lengvesni, tikslai greičiau pasiekiami, o kelyje į juos sutikti žmonės ne tik bendrakeleiviai, bet ir bendraminčiai.