Tyrinėtojų diena

Sausio 28 dieną mūsų mokykloje vyko Tyrinėtojų diena – šią dieną baigėme ir pirmąjį pusmetį. Aktų salėje mokyklos direktorė Lina pristatė pirmame pusmetyje vykusias veiklas, džiaugėsi mokinių laimėjimais ir pasiekimais, įteikė padėkas ir diplomus. Pusmečio baigimo šventės metu išbandoma, kas labiausiai kenkia augalams – bazilikui, melisai, mėtai ir čiobreliui.

Tyrinėtojų dieną mokykloje buvo atlikta net 16 bandymų ar eksperimentų. Mokiniai visos dienos metu keitėsi klasėmis karuselės principu, dirbo grupėse, stebėjo ir tyrinėjo. Pirmokai, antrokai, trečiokai ir ketvirtokai atliko po 4 bandymus ar eksperimentus, kurių metu buvo žingeidūs ir smalsūs, mąstantys, keliantys klausimus ir atsakantys į juos. Visose klasėse skambėjo atradimų džiaugsmas ir nuostabos šūksniai.

Linkime drąsiai kurti, fantazuoti ir eksperimentuoti!