Estafečių varžybos

2019 metų vasario 25 dieną mūsų mokyklos trečiokų ir ketvirtokų mokinių rinktinė komanda dalyvavo Vilniaus miesto mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ pusfinalio estafečių varžybose. Šios varžybos vyko Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje.  Pusfinalyje mūsų mokyklos komanda varžėsi su šeimininkų komanda ir iškovojo I vietą.

Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos komanda 2019 metų vasario 27 dieną  atstovavo Vilniaus „Žiburio“ pradinę mokyklą finalinėse estafečių varžybose ir rungėsi su Vilniaus Balsių progimnazijos ir Vilniaus Filaretų pradinės mokyklos komandomis. Mūsų mokyklos komanda iškovojo III vietą. Dėkojame estafetėse dalyvavusiems mokiniams ir jų mokytojoms Daivai, Kristinai ir Vilmantei!