GAMTOS DIENA

2019 m. kovo 28 dieną mūsų mokykloje vyko Gamtos diena. Mokiniai šią dieną skyrė veikloms, susijusioms su gamtos tyrinėjimu ir pažinimu. Aktų salėje vyko meteorologės paskaita, kurios metu tiek vaikai, tiek mokytojai sužinojo daug įdomaus ir naujo apie orų prognozavimą, įvairius gamtos reiškinius. Kiekvienos klasės mokiniai kūrė plakatus apie pasirinktą augalą, jie eksponuojami mokyklos koridoriuose. Pirmokai ir antrokai savo klasėse sodino serenčių sėklas, o trečiokai ir ketvirtokai – našlaičių. Sudygusius augalus sodinsime mokyklos teritorijoje, stebėsime kaip jie auga ir žydi. Klasėse vyko unikalaus, kino poema vadinamo Mindaugo Survilos filmo „Sengirė“ peržiūra ir aptarimas, buvo sprendžiami kryžiažodžiai ir atliekamos įvairios užduotys gamtos tema.