Advento gerumo akcija „Padėk ankstukams“

2019 m. gruodžio 9 d. mokykloje viešėjo ir su trečių bei ketvirtų klasių mokiniais susitiko „Ankstukų“ asociacijos vadovė Asta Speičytė-Radzevičienė. Šį susitikimą inicijavo 4d klasės mokinės Barbora A. ir Barbora V. Ketvirtokės kartu su viešnia pasakojo apie mažų neišnešiotukų bei jų šeimų bėdas ir rūpesčius. Mergaitės pakvietė visą mokyklos bendruomenę gruodžio 9-19 dienomis prisiminti ankstukus ir dalyvauti gerumo akcijoje.

Ką ir kaip reikia daryti norint dalyvauti akcijoje „Padėk ankstukams“?

Pirmiausia, likusias dvi savaites iki šv. Kalėdų atsisakykime skanumynų, vienos kitos pramogos ir sutaupytus pinigėlius atneškime į socialinės pedagogės kabinetą gruodžio 18, 19, 20 dienomis. Taip pat galime su mamytėmis ir močiutėmis numegzti mažų kojinyčių (5cm) ir jas atnešti į socialinės pedagogės kabinetą.

Tvirtų pasiryžimų bei didelių ir mažų gerų darbų!