Tarptautinis projektas „Be eco-friendly, eTwinner!“

posted in: eTwinning, Naujienos | 0

4 b klasės mokiniai, vadovaujami anglų kalbos mokytojos Renatos, šiais mokslo metais vykdo tarptautinį projektą (Lietuva-Čekijos Respublika-Serbija-Rumunija-Graikija-Lenkija-Turkija-Ukraina-Ispanija-Portugalija), kuriuo siekiama stiprinti mokinių ekologinį švietimą. Bendradarbiaudami Twinspace erdvėje visų šalių mokiniai  kūrė bendrą knygą (Book Creator programėlė) apie savo šalių ekologines problemas; susipažinę su Canva įrankiu, konkursui maketavo plakatus ir projekto logo – mūsų klasę atstovavo Eimanto sukurtas plakatas; į e-knygą (Storyjumper) sudėjo savo kurtus ekologinius šūkius, kviečiančius nebūti abejingais aplinkosaugai.

Šį mėnesį  sveikiname vieni kitus su šventėmis ir siunčiame e-sveikinimus Padlet programėlėje – atsisakėme popierinių atvirukų ir siuntimo paštu, tokiu būdu nusprendėme būti eko-sąmoningi.

Kitais metais mūsų laukia nauji projekto darbai – iš antrinių žaliavų siūsime kūno kultūros maišelius su savo kurtais eko-šūkiais.

Linkime visiems – Laimingų artėjančių Naujųjų Metų!