Seminaras Graikijoje

posted in: ERASMUS+, Naujienos | 0

2020 m. vasario 17–21 dienomis, įgyvendinant ERASMUS+ projektą „Nerk giliau, tyrinėk drąsiau“, dvi pradinių klasių mokytojos Gražina P. ir Violeta dalyvavo seminare Graikijoje. Seminaro tema „ΒΥO-STE [A] M – sukurkite savo STE [A] M, remdamiesi diferencijuoto mokymosi metodais. Daugiadisciplininis nuoseklus  STEAM taikymas.”

Pradinių klasių mokytojos džiaugiasi, kad seminaro metu išbandė daug praktinių veiklų. Svarbiausia įsitikino, kad pamokų metu galima naudotis viskuo, ką turime savo klasėje, siekdami atskleisti STEM, STEAM (STEM + Arts), STREAM (STEAM + Reading) požiūrį. Apsilankyta „BYO STE [A] M“ mokytojų rengimo dirbtuvėse, kuriančiose „pasidaryk pats“ erdvėje, kur pateikiami praktiniai, kūrybiniai būdai, kaip paskatinti mokytojus ir mokinius svajoti, kurti, eksperimentuoti, mokytis ir sugalvoti, kaip  pasinerti į mokslą, technologijas, inžineriją, meną ir matematiką (STEAM). Mokymų metu netrūko praktinių pavyzdžių, susijusių su nuoseklumo principo įgyvendinimu STEAM projektuose.  BYO-STEAM seminaro metu buvo pateikti ekologiniai pasiūlymai, kaip klasėje pristatyti STEAM perdirbimo  idėjas.