Skaitmenizuotas matematikos mokymas

Mokykla panaudodama Ateities ekonomikos DNR plano lėšas, skirtas mokyklų skaitmenizavimui, užsakė Suomijos mokslininkų sukurtą ir išbandytą skaitmeninę aplinką Eduten Playground, matematinių gebėjimų tobulinimui 2-3 klasių mokiniams. Nuo lapkričio mėnesio kiekvieną savaitę viena matematikos pamoka 2-3 klasėse bus vykdoma naudojant šią programą.

Eduten Playground yra kruopščiai sukurta mokymosi aplinka paremta daugiau nei 15 metų universitetiniais skaitmeninio mokymo ir mokymosi tyrimais. Mokiniai atlikdami įvairias užduotis tobulina mintino skaičiavimo įgūdžius, padidėja skaičiavimo užduočių atlikimo tempas. Programoje pateikiamos paruoštos savaitės matematikos pratybų užduotys, kurios pateikiamos žaidimo forma ir yra diferencijuotos. Mokiniai išsprendžia iki 8 kartų daugiau užduočių nei tradicinėje pamokoje.

Mokytojai, naudodami programą Eduten, gali nuosekliai stebėti mokinių pažangą ir pamatyti stipriąsias bei silpnąsias mokinių mokymosi sritis. Tai leidžia pateikti tinkamą matematinį iššūkį bei didina kiekvieno mokinio motyvaciją.