NUOTOLINĖ PAMOKA „MOKOnomika“

Sausio 21 dieną mūsų mokyklos mokiniai kartu su mokytojais dalyvavo AB „Swebank“ organizuotoje didžiausioje nuotolinėje vaizdo pamokoje „MOKOnomika“. 1-4 klasių mokiniai dalyvavo Atradėjų pamokose, prie kurių prisijungė net 131 mokinys iš 8 skirtingų mokyklos klasių.

Lietuvos mokiniai pamokų dieną pradėjo „Low Air“ šokiu, tada klausė pasakojimo apie pinigų istoriją, mokėsi daryti piniginę. Rašytoja Kotryna Zylė pravedė derybų su mistinėmis būtybėmis mokymus. Mūsų moksleiviams šios pamokos suteikė daug džiaugsmo ir noro tobulėti. Buvo įdomu ne tik mokiniams, bet  jų mokytojams ir tėveliams.

„MOKOnomikos“ pamoka prisideda prie UNICEF ir UNESCO rengiamos „Didžiausios pamokos pasaulyje“, kurios tikslas kurti inovatyvias švietimo priemones, įgyvendinant Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus.