Vasario 16-osios ir Lietuvių kalbos dienos minėjimas

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir Lietuvių kalbos dieną mokykla paminėjo nuotoliniu būdu. Mokytojos kartu su mokiniais nuotolinių pamokų metu žiūrėjo video reportažą ir prisiminė, kaip Vasario 16-ąją minėjome prieš kelis metus mokykloje. Mokiniai atsakinėjo į įvairius viktorinos klausimus apie Lietuvą, pakartodami daug įvairių faktų, rašė palinkėjimus Lietuvai, susipažino su jau nebevartojamais lietuviškais žodžiais, prisiminė ir mokėsi naujų greitakalbių ir skaičiuočių. Mokiniai įspaudė sniego angelus, kuriuos įprasimo gražiu pavadinimu „Tėvyne mūsų, ir angelai tave tesaugo“

Pamokos, jungiančios dabartį su praeitimi, buvo įdomios, naudingos ir ugdė pagarbą lietuviškam žodžiui, bei tautos istorijai.