Mokyklai suteiktas Programos „eTwinning“ mokykla ženklelis

posted in: eTwinning, Naujienos | 0

„eTwinning“ mokyklos statuso įgijimo idėja – tai tobulėjimo kelionė su elementais, kuriuos galima objektyviai įvertinti. Tai nėra varžybos, greičiau perėjimas iš vieno projektinės veiklos įgyvendinimo lygio į kitą.

Vilniaus „Žiburio“ pradinei mokyklai suteiktas Programos „eTwinning“ mokykla 2021-2022 metų ženklelis. Šis įvertinimas suteiktas, siekiant įvertinti bei suteikti pripažinimą ne tik atskiriems programos „eTwinning“ mokytojams, bet ir mokyklos mokytojų bei vadovų komandoms už jų dalyvavimą projektinėje veikloje, atsidavimą, pastangas, sėkmingą veiklą.
Mokyklos gavusios šį ženklelį pristatomos Europos lygiu, prisijungs prie Europos programos „eTwinning“ mokyklų lyderių tinklo ir kartu prisidės prie programos ateities kūrimo, pelnys pripažinimą kaip šių sričių lyderės.

Nuoširdžiai dėkojame anglų kalbos mokytojai Renatai už mokyklos bendruomenės sutekimą įgyvendinant „eTwinning“ projektus bei visiems mokytojams prisidėjusiems prie šio pasiekimo!