Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2021“

Matematikos konkursas „Kengūra“ ne šiaip vadinamas tarptautiniu. Tie, kurie dar nėra girdėję – kengūra pas mus atšuoliavo iš pačios Australijos, kurioje konkursas yra ypatingai populiarus – jame dalyvauja apie 90 % mokinių. Pirmą kartą 1991 metais konkursas organizuotas Prancūzijoje. Netrukus konkurso idėja pasklido visoje Europoje. Lietuvoje matematikos konkursas „Kengūra“ organizuojamas nuo 1995 metų. Kasmet ir mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja „Kengūros“ konkurse. Šiais metais matematikos žinias pasitikrino 59 mokiniai.
Didžiuojamės Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos mokinių tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra“ rezultatais:
• sveikiname Domantą 1b (mokytoja Iena) ir Vincentą 2c klasės mokinius (mokytoja Kristina) užėmusius 1-ąją vietą Lietuvoje ir savivaldybėje!
• sveikiname Simoną 4c (mokytoja Gražina) ir Aleksą 4d klasės mokinius (mokytoja Gabija) užėmusius 1-ąją vietą Lietuvoje ir savivaldybėje!
Dėkojame visiems mokiniams už dalyvavimą konkurse!