PANGEA 2021

Šiais metais VšĮ VIMS – International Meridian School organizuojamame tarptautiniame matematikos konkurso PANGEA 2021  I–ame etape dalyvavo 76 Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos 1–4 klasių mokiniai, 46 iš jų pateko į II–ą finalinį etapą.

Sveikiname finalinio etapo laimėtojus:

1d klasės mokinę Silviją, kuri pirmokų tarpe užėmė I–ą vietą, ruošė mokytoja Edita.

4a klasės mokinį Algirdą, kuris ketvirtokų tarpe užėmė I–ą vietą, ruošė mokytoja Violeta.

4c klasės mokinę Gretą, kuri ketvirtokų tarpe užėmė I–ą vietą, ruošė mokytoja Gražina.

4c klasės mokinę Simoną, kuri ketvirtokų tarpe užėmė I–ą vietą, ruošė mokytoja Gražina.

2b klasės mokinį Jokūbą, kuris antrokų tarpe užėmė II–ą vietą, ruošė mokytoja Vilmantė.

2b klasės mokinę Sandrą, kuri antrokų tarpe užėmė II–ą vietą, ruošė mokytoja Vilmantė.

2c klasės mokinį Vincentą, kuris antrokų tarpe užėmė II–ą vietą, ruošė mokytoja Kristina.

1d klasės mokinį Deimantą, kuris pirmokų tarpe užėmė III–ą vietą, ruošė mokytoja Edita.

2b klasės mokinį Balį, kuris antrokų tarpe užėmė III–ą vietą, ruošė mokytoja Vilmantė.

4b klasės mokinį Emilį, kuris ketvirtokų tarpe užėmė III–ą vietą, ruošė mokytoja Laimutė.

4c klasės mokinį Gytį, kuris ketvirtokų tarpe užėmė III–ą vietą, ruošė mokytoja Gražina.

4d klasės mokinį Aleksą, kuris ketvirtokų tarpe užėmė III–ą vietą, ruošė mokytoja Gabija.

Dėkojame mokiniams ir jų mokytojoms už dalyvavimą konkurse!