#walk15 projektas „Mokyklos eina“

Visus Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos bendruomenės narius, ir ne tik, kviečiame prisijungti prie projekto „Mokyklos eina“ su #walk15 programėle. Nuo rugsėjo 1 d. nemokamoje vaikščiojimo programėlėje „#walk15“ startavo viešas žingsnių iššūkis. Du mėnesius – iki spalio 31 d., mokyklos tarpusavyje varžysis kasdien surenkamų žingsnių skaičiumi, o jau lapkričio antrojoje pusėje 60 aktyviausiai iššūkyje ėjusių mokyklų bus pakviestos tapti „Mokyklos eina“ projekto dalyvėmis.

Ką svarbu padaryti kiekvienam bendruomenės nariui:

• Parsisiųsti nemokamą mobiliąją programėlę #walk15 į savo telefonus.
  • Skiltyje NAUJI IŠŠŪKIAI atverti MOKYKLOS EINA žingsnių iššūkį ir spausti PRISIJUNGTI.
  • Atsiradusiame lange įvesti mokyklą, už kurią eisite (Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla) ir pradėti žingsniuoti.
  • Prisijungti prie iššūkio pakviesti ir kitus mokyklos bendruomenės narius, giminaičius ir draugus.

Daugiau informacijos galite rasti čia :