Žingsniuok su #walk15 programėle

Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. iki spalio 31 d. mūsų mokyklos bendruomenė dalyvauja „Mokyklos eina“ iššūkyje su programėle #walk15. Per šį laikotarpį 60 aktyviausiai ėjusių mokyklų bus pakviestos tapti „Mokyklos eina“ projekto dalyvėmis. Labai džiugu, kad mūsų mokykla visų žingsniuojančių bendruomenės narių dėka šiuo metu užimą net 12 vietą iš 521 mokyklos! Visi kartu jau nužingsniavome beveik 32 milijonus žingsnių. Todėl aktyviai žingsniuokime, paraginkime prisijungti šeimos narius, giminaičius ir draugus. Išsikelkime sau iššūkį būti tarp 10 aktyviausiai žingsniuojančių mokyklų. Siekti aukštesnės vietos galime visi kartu. Iki spalio 31 d. aktyviausiai žingsniuojantiems mokiniams ir mokytojams įteiksime prizus. Draugiškai varžykimės ir skatinkime fizinį aktyvumą!

#walk15 programėlėje pasirinkite žygiuoti už

mūsų mokyklą ir Nacionaliniame judumo iššūkyje!