AZORAI

posted in: ERASMUS+ | 0

2021 m. liepos 9–15 dienomis, įgyvendinant ERASMUS+ projektą „Laikas mokytis – noriu, galiu, pirmyn žengiu“ pradinių klasių mokytojos ir administracijos atstovės Lina V. ir Gražina B. vyko į mokymus Azorų salyne Terseiros saloje, Portugalijoje. Mokymų tema „Kūrybiniai metodai, ugdant specialiųjų poreikių vaikus“ siejasi su projekto veiklomis ir pagalba pradinių klasių mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, mokymas(is) atsižvelgiant į jų gebėjimus.

Tarptautiniai mokymai  vyko Angra do Heroismo mieste, Meno galerijoje, kur dalyvavo mokytojai iš 8 Europos valstybių. Mokymai vyko taikant aktyvius ir kūrybiškus ugdymosi metodus: vyko diskusijos, istorijų kūrimas, organizuoti veiklų pristatymai, žaidimai, pasidalinta įvairių šalių patirtimi. Veiklos siejosi su piešimu, judesiu, muzika, vaidyba. Vykome į apžvalginę kultūrinę kelionę, lankėmės Angros do Heroismo miesto gimnazijoje. Įgyta pedagogine patirtimi dalinsimės su pedagogais ir pritaikysime ugdymo procese su mokiniais.