Šaškių varžybos mokykloje

Visą sausio mėnesį mokiniai klasėse žaidė šaškėmis ir išsirinko šauniausius šaškių žaidėjus. Kiekvienos klasės mokiniai sukūrė savo šaškių varžybų vėliavą, kuri buvo iškabinta mokyklos aktų salėje. 2022 m. vasario 10 d. ir 24 d šaškių varžybose dalyvavo 32 mokiniai, po vieną berniuką ir mergaitę iš kiekvienos klasės. Mokiniai varžėsi dviejose 1–2 ir 3–4 klasių grupėse. Varžybų pradžioje visus žaidėjus pasveikino ir padrąsino Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos direktorė Lina, sveikinimo žodį tarė ir į mokyklą atvykęs tituluotas šaškių meistras, BĮ „Vilniaus šachmatų ir šaškių sporto mokyklos“  treneris Edvard.

Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos mokiniai buvo apdovanoti padėkomis, diplomais, medaliais ir šaškių knygomis. Po atkaklių kovų nugalėtojais tapo:

Mergaičių 1–2 klasių tarpe                                        Mergaičių 3–4 klasių tarpe

I vieta – Livija, 2b kl.                                                  I vieta – Vasarė, 3b kl.

II vieta – Patricija, 1c kl.                                             II vieta – Armantė, 4b kl.

III vieta – Mėta, 1a kl.                                                 III vieta – Gretė, 4c kl.

Berniukų 1–2 klasių tarpe                                       Berniukų 3–4 klasių tarpe

I vieta – Domantas, 2b kl.                                          I vieta – Julius, 4b kl.

II vieta – Jonas, 1a kl.                                                II vieta – Mantas, 4d kl.

III vieta – Adam, 2d kl.                                             III vieta – Jokūbas, 3d kl.

Dėkojame fizinio ugdymo mokytojai Daivai už šaškių varžybų organizavimą mokykloje, mokytojoms Vilmantei ir Editai už teisėjavimą varžybų metu. Šaškių meistrui Edvard už sportinės dvasios palaikymą bei šaškių žaidimo garsinimą.