Integruoto pilietiškumo ugdymo savaitė „Mes – Lietuva. Lietuva – tai mes“

Vasario 16-oji mūsų Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Diena, kai Lietuva buvo vėl įrašyta į pasaulio žemėlapius. Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos mokiniai vasario 16-tosios proga fotografavosi su šeimos nariais kaip šventė Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Mokykloje pilietiškumo savaitė organizuota tarp dviejų Lietuvai svarbių datų vasario 16-osios ir kovo 11-osios. Šios savaitės metu mokiniai  pynė trispalves draugystės apyrankes, gamino aitvarus, panaudojant ornamentus ir kaligrafijos meno elementus rašė žodį Lietuva, atsakinėjo į viktorinos klausimus, žygiavo iki pasirinkto Lietuvos istorinio objekto, lankstė pynes Lietuvai, kurios papuošė mokyklos koridorius.

Džiaugiamės ir didžiuojamės visos Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos bendruomenės darbais, kūryba ir meile Tėvynei!