#Walk15 projektas MOKYKLOS EINA

Labai džiaugiamės, kad mūsų mokykla mobilios programėlės #walk15 MOKYKLOS EINA žingsnių iššūkyje nuo mokslo metų pradžios jau nužingsniavo daugiau negu 165 milijonus žingsnių, šiuo metu esame 13 vietoje iš 695 mokyklų!

Prisijunkti prie MOKYKLOS EINA iššūkio gali kiekvienas, raginame pakviesti prisijungti ir kitus giminaičius ir draugus.

Prisijungimo instrukcija:

• Parsisiųskite nemokamą mobiliąją programėlę #walk15 į savo telefoną.
  • Skiltyje NAUJI IŠŠŪKIAI atverkite MOKYKLOS EINA žingsnių iššūkį ir spauskite PRISIJUNGTI.
  • Atsiradusiame lange įveskite mokyklą, už kurią eisite (Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla) ir pradėkite žingsniuoti.

Tai pat mokyklos bendruomenė dalyvauja tik mūsų mokyklai skirtame VILNIAUS „ŽIBURIO“ PRADINĖS MOKYKLOS IŠŠUKYJE. Prisijunkite prie mokyklos iššūkio, kuris leidžia žingsniuoti ir varžytis klasių komandoms. Tris aktyviausias klasių komandas apdovanosime prizais. Kaip prisijungti prie iššūkio skaitykite Mano dienyne atsiųstame laiške. Žingsnių iššūkiai tęsis iki 2022-06-01.

Vilniaus „Žiburio“ pradinėje mokykloje žingsniuoja visi!