Draugystės mėnuo

Vilniaus „Žiburio“ pradinėje mokykloje kovo mėnesis buvo skirtas draugystei. Psichologė Simona ir socialinė pedagogė Monika kiekvienai klasei pravedė pamokas, kuriose su mokiniais aptarė, kas yra draugystė, žaidė draugystės žaidimus, žiūrėjo animacinį filmuką draugystės tema, šoko draugystės šokį. Visą kovo mėnesį mokiniai, tėveliai ir mokytojai sakė vienas kitam kuo daugiau kiekvienos savaitės draugiškų frazių. Ryte eidami į mokyklą bendruomenės nariai galėdavo įmesti po pupelę į tam skirtą indą – kurią frazę savo kalboje pavartodavo dažniausiai. Mokiniai turėjo užduotį sukurti vieną linksmą, originalų ketureilį savo geriausiam draugui.

Dėkojame socialiniai pedagogei Monikai ir psichologei Simonai už pravestas pamokas. Ketvirtų klasių mokiniams, kurie atidžiai ir kantriai kiekvieną rytą stebėdavo, kad bendruomenės nariai tinkamai ir sąžiningai įmestų pupeles į indus. Nuoširdžiai dėkojame ir visiems bendruomenės nariams, kurie taip aktyviai dalyvavo draugystės mėnesio veiklose  ir tarė gražius žodžius vieni kitiems. Tikimės, kad būsime draugiški vienas kitam, o naujos žinios ir išmoktos frazės dažnai bus vartojamos mūsų kalboje!