Projektas „Flat Stanley Comes to Lithuania“

Šiais metais 4a klasės mokiniai, vadovaujami anglų kalbos mokytojos Renatos, atliko projektą kartu su ketvirtokais iš vienos Suomijos mokyklos. Gavę laišką iš Jyvaskylos mokyklos 4c klasės, kuriame mokiniai, atsiuntę popierinį veikėją Flat Stanley (amerikiečių knygos personažą, kuris keliauja po pasaulio mokyklas), paprašė nuotraukų su juo iš Lietuvos. Mielai sutikome, susirašėme elektroniniais laiškais, fotografavome ir siuntėme nuotraukas.  Tada kilo mintis – kodėl gi mainais nenusiųsti į Suomiją „pakeliauti“ Geležinio Vilko? Mūsų suomių draugai jį taip pat mielai priėmė. Taigi, popierinių veikėjų kelionių mainai įvyko – kviečiame pasidžiaugti keletu foto akimirkų.

Class 4a (supervised by English teacher Renata) made friends  with Class 4c from Jyvaskyla School in Finland. The Lithuanian kids reacted to the letter from the Finns asking for some photos with Flat Stanley travelling in Lithuania. We eagerly did it and sent Iron Wolf to Finland in return. We are inviting the school community to enjoy some pics of the paper character travelling exchange. Thanks a lot to our Finn friends!