Sveikas ir aktyvus mėnesis „Mankštinkis su klasės draugais“

Vilniaus „Žiburio“ pradinėje mokykloje visą mėnesį vyko aktyvumą ir sveiką gyvenseną skatinanti veikla „Mankštinkis su klasės draugais“. Tris savaites mokiniai klasėse atliko įvairius mankštos pratimus žiūrėdami video medžiagą, kurią paruošė fizinio ugdymo mokytoja Daiva su sporto būrelio mokiniais.

Mokiniai varžėsi tarp klasių, kuri aktyviau sportuos ir daugiau kartų atliks mankštos pratimus visos savaitės metu. Atlikę mankštą klijuodavo lipdukus koridoriuose ant paruoštų marškinėlių. Aktyviausių klasių mokiniams buvo sudaryta galimybė nusifilmuoti mankštos flešmob‘e – viešoje akcijoje skirtoje susiburti ir pasilinksminti. 1d, 2c, 2d, 3c, 4c, 4b ir 4d klasės mokiniai linksmai ir sportiškai sudalyvavo bendroje mankštoje.

Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos mokiniai yra aktyvūs, sportiški ir sveiki!