Mokyklos diena „Pasveikinkime Vilnių“

Vilniaus „Žiburio“ pradinėje mokykloje spalio 11 dieną visa mokyklos bendruomenė sugužėjo į didžiausią ir smagiausią metų šventę Mokyklos dieną, kurią šiais metais pavadinome „Pasveikinkime Vilnių“.

Saulei vis dar šildant, mokyklos kieme vyko įvairios veiklos: mokinių ir tėvelių komandos linksmai varžėsi sportinėse rungtyse; kūrė įspūdingo grožio kompozicijas iš gamtinių medžiagų „Puokštė Vilniui“;  sukūrė šokį ir sudainavo dainą Vilniui; gausus būrys dalyvių gamino dirbinius iš molio, pynė apyrankes skirtas artėjančiam Vilniaus miesto 700-ajam gimtadieniui paminėti.

Šventė baigėsi smagiai šokant, dainuojant ir įteikiant nominacijas už pasirodymą sportinėse rungtyse. Dėkojame mokyklos dienos organizatoriams ir dalyviams!