Tarpklasinės 1–4 klasių estafečių varžybos

2022 metų gruodžio 8 ir 13 dienomis Vilniaus „Žiburio“ pradinėje mokykloje vyravo sportinė nuotaika, energija ir azartas, nes vyko tarpklasinės 1–4 klasių estafečių varžybos. Gruodžio 8 dieną varžėsi mokyklos sportininkų komandos iš 1–2 klasių, o gruodžio 13 dieną – varžėsi 3–4 klasių sportininkų komandos. Estafečių varžybų sirgaliai ir mokytojais palaikė savo komandas. Po atkaklių ir daug aistrų sukėlusių estafečių varžybų komandos iškovojo prizines vietas.

I vieta

1c, 2b, 3b, 4b klasių komandos

II vieta

1d, 2c, 3a, 4c klasių komandos

III vieta

1b, 2a, 3c, 4d klasių komandos

IV vieta

1a, 2d, 3d, 4a klasių komandos

Po varžybų visos komandos buvo apdovanotos diplomais ir taurėmis. Sveikiname tarpklasinių estafečių varžybų dalyvius ir prizininkus. Linkime ateityje pasiekti dar daug pergalių! Dėkojame fizinio ugdymo mokytojai Daivai už sportines akimirkas mokykloje.